סל קניות
סה"כ פריטים בסל: 0
סה"כ סכום קנייה: 0 ש"ח
פרוט הסל
האיזור האישי
שם משתמש:
סיסמא:
הרשמה
רוצים טיפים לסקס?
שם מלא
אימייל
אנאלי מה נשים אוהבות או לא אוהבות לעשות?

פורסם: 10/12/2011

מין אנאלי מה נשים אוהבות או לא אוהבות לעשות?

 יש מגוון רחב של אנשים שמקיימים יחסי מין אנאליים, הסיבות לכך שאנשים נהנים לתרגל מין אנאלי שונות אחת מהשניה במידה ניכרת.חלק מהגברים והנשים אומרים כי מין אנאלי מאפשרת להם להגיע לאורגזמה, עם או ללא גירוי סימולטני של אברי המין (הפין או הדגדגן) שלהם. בדרך כלל, לנשים, ההנאה נגזרת דרך משגל אנאלי בגלל קצות העצבים המשותפות הממוקמים בין הקיר של פי הטבעת לבין לנרתיק, ו / או גירוי עקיף של נקודת ג 'י.כמו כן פי הטבעת מכיל עצבים רבים  אשר יכולים להגיב בצורה מענגת כאשר אנחנו נרגשים.

מין אנאלי (גירוי על ידי האצבע, צעצוע, או ללכת עד הסוף) נושא זה עדיין בגדר טאבו עבור אנשים רבים (וגם לא חוקי בכמה מדינות בעולם). ובכן למה  גברים אוהבים מין אנאלי כל כך ? ובכן, הסיבה העיקרית ביותר וכנראה הגורם העיקרי המגרה גברים לתרגל מין אנאלי הוא כי אזור זה הוא אסור הרבה יותר ולא כל כך פופולרי בקרב הטרוסקסואלים כמו יחסי מין בנרתיק. אבל ישנה שאלה אחרת ,מה קורה בצד הנשי? למה יש נשים שאוהבות או שונאות מין אנאלי? ומה גורם לנשים לשנוא סקס אנאלי ולמה חלקם אוהבות את זה?

 למעשה מין אנאלי יכול להיות מהנה מאוד גם עבור נשים בשל כמה גורמים ביולוגיים - פי הטבעת חולק קרום עם הנרתיק וקצוות העצבים המינים קרובים יותר בצד זה, מה שהופך את התחושה לייחודית, חזקה וכנראה יותר אורגזמית.

נשים רבות עדיין חושב כי מין אנאלי הוא בגדר טאבו וזה פשוט דבר שאתה יכול לראות רק בצפייה בפורנו.  אבל היום כאשר נערות נכנסות להריון לעתים קרובות יותר, כאשר מין קבוצתי הופך להיות יותר פופולרי ובקרב כולם זה די ברור כי כל דבר מסתיים בחדר השינה.

יש אמרה שאומרת כי נשים מנסות מין אנאלי פעמיים בחיים שלהם: בפעם הראשונה - כדי לראות איך זה, ובפעם השנייה - כדי לבדוק אם זה באמת כל כך גרוע.

אז הנה מספר דברים שנשים לא אוהבת, אפילו שונאת בסקס אנאלי:

1.  במהלך מין אנאלי, נשים מעבירות לחלוטין את כוח המיניות שלהם אל בני זוגם ובכך לגברים יש את היכולת למנוע את האורגזמה של האישה. בדרך כלל החדירה מאחור: האיש נכנס למיניויות שלה כאשר היא לא יכולה לראות אותו והאישה לא בטוחה מה האיש עושה "שם מאחור" אז בדרך כלל היא פוחדת לסבול מכאב.

2. אם לא נזהרים הפין יכול לגרום נזק חמור וכאבים חזקים לאישה כשמדובר בחדירה אנאלית. גברים צריכים לשים לב רציני לשלב החדירה לאישה ולהמנע מלחדור כאשר היא לא רגועה, חייבים להיות רגישים בשלב זה.

3.  נשים שונאות גברים לא רגישים אשר פועלים ממניעים אנוכיים. לכן האישה צריכה לוודא שבמהלך מין אנאלי בן זוגה הוא חכם כדי להבין כמה דברים על שמוש בחומר סיכה כדי למנוע כאב אפשרי. זה יכול להיות מאוד כואב, כי זה לא פות "עסיסי" ורטוב לכן גברים צריכים להשתמש בהרבה חומר סיכה.

 אז יש כמה דברים שנשים לא אוהבות במין אנאלי וכל אישה שמעולם לא עשתה את זה צריכה דבר ראשון לזכור את הדברים האלה ולוודא להימנע מהם כדי למנוע כאב ורגשות רעים. אבל יש גם כמה דברים שנשים אוהבות במין אנאלי לפניכם הנקודות העיקריים לגביי מה נשים אוהבות במין אנאלי ועצות עבור גברים ונשים מה צריך כדי לאהוב את זה:


1. זה יכול להיות מוזר, אבל נשים מתרגשות באמת כאשר מציגים לפניהם הזדמנות לנסות משהו חדש במיטה. היא עשויה אפילו בסופו של דבר להעדיף חנויות סקס אנאלי בחדירה הראשונה (כמקדים לחדירה בפות) - אם הגבר עושה כמיטב יכולתו בניסיון הראשון במין אנאלי.

2. אדם זהיר מתחיל לאט עם אצבעותיו עד אשר האשה מרגישה נינוחה מספיק. כאשר עושים את זה (והאישה ניחוחוה ורגועה), הוא צריך להתחיל עם הרבה חומר סיכה ולהשתמש בקונדום כאשר הוא חודר אליה.

3. הגבר צריך לתת לשאר הגוף תשומת לב כנה בעוד הוא חודר אליה - זה יהיה יתרון של שני השותפים. שרירי פי הטבעת שלה יהיה רגוע יותר אם תהליך הכניסה תהיה קלה יותר.

4. למה שאישה תתן לאדם להיכנס בצד האחורי שלה אם היא יודעת שזה הולך להיות כואב? זה מאוד פשוט - כי נשים רוצות לדעת איך זה מרגיש - הם יודעות שהכאב הוא בלתי נמנע, אבל זה חלק מהריגוש של כל זה.

אז זה רק מבט מהיר על מין אנאלי ומה נשים חושבות על זה. ישנן נשים רבות אשר אוהבות  את זה כי עבור חלק מהם זו דרך קלה מאוד להגיע לאורגזמה, אך לא עבור כולם. עדיין נשאר אחוז גדול של נשים שמפחדים מין אנאלי - רק בגלל שהם לא יודעים איך זה הולך להיות. באופן כללי, סקס אנאלי הוא דבר רע או מזיק אם אדם יודע מספיק איך לעשות את זה בדרך הנכונה. חוץ מזה, גברים תמיד צריך לזכור כי מין אנאלי הוא מסוכן כי HIV ואיידס להתפשט יותר בקלות דרך מין אנאלי מכל האחרים. אז לוודא אתם תמיד ללבוש קונדום, ואתה תמנע את עצמך מפני כל סוג של השלכות שליליות.

סקר שבועי