סל קניות
סה"כ פריטים בסל: 0
סה"כ סכום קנייה: 0 ש"ח
פרוט הסל
האיזור האישי
שם משתמש:
סיסמא:
הרשמה
רוצים טיפים לסקס?
שם מלא
אימייל
איפה להחביא את צעצעועי המין שלכם...

פורסם: 5/10/2009

איפה להחביא את צעצועי המין שלכם...

זאת שאלה נפוצה:  אם יש לכם מצבור גדול של דילדואים, ויברטורים, שמנים, שמני עיסוי ועוד. אז איפה לעזאזל אפשר להחביא אותם?

תתפלאו כמה אנשים שואלים אותנו, היכן אנו ממליצים לאחסן את צעצועי המין שלהם, כדי שההורים, ילדהם, או אפילו שהבעל לא ימצא!  המון אנשים התחילו לשאול אותנו מה לעשות עם האוספים שלהם, והאמת שלא הקדשנו לזה להרבה מחשבה, כשהיינו זוג נשוי נטול ילדים ,אשר עובד בתעשיית צעצועי המין, היינו ממשיכים לשים צעצועים ליד המיטה שלנו, בתוך קופסה גדולה,יפה, וכחולה מכוסה פרפרים, ואת הצעצועים העמידים למים היינו שמים בסל פלסטיק על אדן החלון  אשר נמצא בחדר האמבטיה .
 
אם זאת המצב השתנה כשילדנו הגיעו לעולם והיינו צריכים להיות מקורים וחדשניים בקשר למקומות המחבוא של הויברטורים ושאר הצעצועים שלנו.


בשביל מאמר זה חקרנו עשרות אנשים נוספים לגבי טיפים והצעות למקומות מסתור עבור אביזרי המין שלהם, ומצאנו כמה הצעות טובות לאחסון צעצועי מין.

כלל מספר אחד: לשמור את הצעצוע בהישג יד מהמיטה
הדבר העיקרי שיש לזכור הוא: לשמור את הצעצועים קרוב למיטה. שוב ושוב, שמענו שאין דבר יותר גרוע מאשר לקטוע את המשחק המקדים כדי לחצות את החדר בשביל לקחת את הצעצוע מהמקום הסודי שלו, אשר נמצא עמוק בתוך מגירת התחתונים או הגרבים שלכם. אם זה לא קרוב למיטה, זה לא מקום טוב לחנות הסקס הפרטית שלכם. כנ"ל לגבי חומר סיכה ושמני עיסוי.  צריך לשמור אותם בהישג יד, או לתכנן מראש.
 
 שידה
אחד המקומות הפופולרים ביותר שבהם אנשים מאחסנים את אביזרי מין שלהם זה ללא ספק, השידה [שקרובה למיטה]
אבל ילדים חטטנים או ההורים שעוברים ופתוחים את המגירות שלכם, לא הולכים לפתור את בעיות המחבוא שלכם. אבל אם אתם מחפשים מקום בולט ונגיש, אז השידה זה המקום בשבילכם בכל שידה יש מגירות, ומגירות הם מקום מצוין לאחסון צעצועי מין. החלק הטוב ביותר של זה שהשידה שומרת את הצעצועים קרוב למיטה. זה אמנם לא מחבוא מקורי, אבל פרקטי..

קופסת נעליים
מספר האנשים שהודה שקופסת הנעליים היא מקום המסתור המעודף עבורם, הממה אותי! בכנות, מעולם לא חשבתי על קופסת הנעליים כמחבוא לאוסף הויברטורים שלי, אבל אני מניחה שזה הגיוני, בעוד שאנשים עשויים להתפתות ולפתוח את מגירות השידה, הם פחות נוטים [באופן משמעותי] לפתוח קופסת נעליים "תמימה". אחת החברות שלי ניסחה את זה כך, "יש לי חנות סקס בתוך קופסת נעליים מקרטון - קראנו לה תיבת הכיף".
 אני יודעת, קופסת קרטון זה לא הדבר הכי יפה בעולם - אבל יש לה את היתרון של מי שמחפש דיסקרטיות

ובכן, אני בהחלט לא הייתי חושבת על קופסת נעליים, אבל כנראה יש הרבה אנשים שחושבים שזה המחבוא המושלם.יש אנשים רבים שאפילו ריפדו את קופסת הנעליים שלהם
איזה רעיון נפלא !

במיטה
כשאני אומרת מיטה, אני מתכוונת בין המזרן לבין לקרשי התמיכה של המזרן.  גם אותי זה הפתיע אותי,  הייתי יותר מודאגת לשבור את צעצועי המיו היקרים שלי בטעות !). עם זאת, אם יש לך צעצועים לא כ"כ יקרים -  זאת שיטה לא רעה לשמור אותם בהישג יד. למרות שאנו יודעים שלא כולם יהיו מרוצים להרים את המזרן ולחפש את הויברטור שלהם,וזה כמובן הרבה פחות נוח מאשר לפתוח את מגירת השידה שלכם.


החיסרון הנוסף באחסון זה שאם יש ,עוזרת או הורה שמחליפה מצעים,המחבוא שלכם עלול להחשף , במקרה זה תצטרכו לחשוב על מקום מסתור אחר...

מארז מותאם אישית
פתרון זה מסובך ויקר יחסית משאר ההצעות, אבל זה פותר את בעיית האחסון של צעצועי המין, תוך שמירה על דיסקרטיות  וכמובן , מחוץ להישג ידם של ידיים לא רצויות. מספר מקומות יתכננו מארזים עבור אביזרי המין שלכם, הכוללים בתוכם ריפוד ומנעול. למרות שהמאמצים האלה הם  מעט יקרים , אם אתם מחפש פתרון אחסון מושלם. אז הפתרון עבורכם

רק תבחרו את שיטת האחסון המתאימה לכם... ואל תשכחו לעשות חיים ! תקשטו את קופסת הנעליים שלכם,או שימו כיסוי משי בתוך המגירה של השידה.
דרך אגב, אם יש לך עצות נוספות בקשר לאחסנת מוצרים [או כמובן בכל נושא אחר], נשמח לקרוא את ההצעות שלכם
את ההצעות ניתן לשלוחל - funsexstore@gmail.com

סקר שבועי