סל קניות
סה"כ פריטים בסל: 0
סה"כ סכום קנייה: 0 ש"ח
פרוט הסל
האיזור האישי
שם משתמש:
סיסמא:
הרשמה
רוצים טיפים לסקס?
שם מלא
אימייל
ויברטור ראליסטי - הכי קרוב לדבר האמיתי

פורסם: 8/10/2009

אם אתם רואים חנות סקס או באתר ויברטור או דילדו שנקראים"ראליסטים [מציאותים]" זה אומר שיש להם של שתי תכונות: המוצר מעוצב בצורת פין או פות אמיתי (או כל חלק אחר מן הגוף), וזה עשוי מחומר שמרגיש כמו עור אמיתי. חומרים אלו נקראים על ידי שמות של מותגים שונים, כגון CyberskinTM [סיבר סקין] ו  FuturoticTM [דמוי עור]. אבל כולם בעצם מחקים את הדבר האמיתי

אנשים מתאהבים ב"ראליסטים"משום שהם מרגישים את מגע העור המציאותי שלהם, הם מתחממים במהירות לטמפרטורת הגוף. אבל הדמיון לאביר האמיתי לא עוצר שם: הצעצוע הריאליסטי נוקשה, כמו פין זקוף, אך עדיין גמיש, וכמובן מרגישים את הקימורים, הורידים והבליטות. כל זה מוסיף לתחושה המציאותית,ולכם זה מגשים פנטזיה אמיתית.

הויברטורים והדילדוים הראליסטים דורשים תחזוקה קצת יותר מורכבת - למרבה המזל, רובם מגיעים עם ערכת טיפול  הכוללת אבקה כדי לשמור על הצעצוע המציאותי נקי .  עדיף לשטוף אותם עם סבון אנטיבקטריאלי נוזלי אחרי כל שימוש, ולנגב בעדינות עם מגבת, ולאחר מכן מפזרים את האבקה. אם נגמר לכם האבקה שקיבלתם עם המוצר, התחליף הטוב ביותר זה, אבקת עמילן תירס (באמת! ,זה עובד נהדר!). אי אפשר לעקר [הרתחה] את הצעצועים האלה,ולכן לא מומלץ לחלוק אותם עם אחרים ,אלא אם כן אתם חובשים קונדום על אביזר המין שלכם.

דבר נוסף שצריך לדעת בקשר לצעצועים ראליסטיים זה, שאסור להניח אותם במקום יבש ואטום - אחרת הם יעלו עובש. ותאמינו לי, אתם לא רוצים לראות עובש על צעצוע הסקס שלכם. אם אתם מבחינים בכתמים כהים על הצעצוע שלכם, תצטרכו להשליחו לפח.

מבחינת העלות, ויברטורים או דילדוים ראליסטים לא נחשבים יקרים כך שאתם יכולים לקנות צעצוע מציאותי ולהתמכר להרגשה.
 בנוסף ,יש לא מעט כוכבי פורנו ש"שיכפלו" את איבר מינהן ויצרו - ויברטורים ,דילדוים ,ראליסטים ואם תרצו להרגיש קצת קינקיים ,אז זה הדבר בשבילכם
 
אם אתם מחפשים צעצוע ארוטי שנראה, מרגיש ומתנהג כמו הדבר האמיתי, אז ה"ראליסטים"הם הבחירה בשבילכם

תבלו.

סקר שבועי