סל קניות
סה"כ פריטים בסל: 0
סה"כ סכום קנייה: 0 ש"ח
פרוט הסל
האיזור האישי
שם משתמש:
סיסמא:
הרשמה
רוצים טיפים לסקס?
שם מלא
אימייל
נכות וצעצועי מין

פורסם: 12/10/2009
 
נכות וצעצועי מין:
מהם השיקולים הנכונים ביותר עבורך בעת ביצוע הרכישה ?
על ידי צוות boysandgirls

בעוד הסוגיה האם אנשים עם מוגבלויות מקיימים יחסי מין עשויה להיות מעט לא אקטואלית ושייכת לנחלת העבר, המחשבה על אנשים עם יכולות פיזיות שונות המשתמשים בצעצועים לשם הנאה מינית באמת עשויה להיות מושג זר. האם אנשים עם ליקויים פיזיים באמת יכולים להשתמש בצעצועי מין? וכיצד יוכלו לתפעלם
 
במאמר זה ננסה לענות על כל אותן שאלות שלא נענו בעבר על  ידי מטפלי מין ,חברות אשר מתמחות בייצור אביזרי מין ,או אפילו אנשים אשר מוגבלים פיזית בעצמם . 
      
אנשים עם ליקויים פיזיים משתמשים בצעצועי מין ורואים בהם כתרומה משמעותית  לחיי המין .
במצב של מוגבלות פיזית, נדרשת מידה מסוימת של שיתוף פעולה ויצירתיות עם בני הזוג ,לעתים תכופות יותר מאשר במצב אחר. מציאתו של צעצוע המין הנכון יכול להיות מאתגר במיוחד אם יש מגבלה פיזית ביד .
 
אנשים בעלי מוגבלויות צריכים לשקול מספר גורמים שונים בעת בחירת צעצוע המין. 
להלן מספר שאלות שיעזרו לכם למצוא את אביזר המין המתאים עבורכם


האם תפעול האביזר יהיה קל עבורי?
איזה חלק בגופי הכי רגיש למגע?
מה הם החומרים הבטוחים עבורי ?
האם יש רגישות לחומר מסוים ?
               
 
תחשבו  על אופי המגבלה  (דוגמה : כאב, מגבלות ביד, מגבלות ברגל , קשיים בתפעול הדורשים שימוש בכוח,זריזות, אלרגיות לחומרים מסוימים) מגבלות למיניהן כגון קושי בפתיחת אריזות , הפעלת  כפתורים ומתגים,בדיוק כפי שהיית שוקל בעת רכישת מוצרים המשמשים לפעילות יומיומית. ניתן לחשוב באופן פרטני יותר למשל  האופן שבו מחזיקים דברים-  (באמצעות האצבעות, כפות הידיים ו/או הרגליים והגב,), הכוח שלך ( מה קל יותר לתפעל מתג או  חוגה ?), התנוחה הנוחה ביותר  (ישיבה, עמידה ,שכיבה), ו / או סוגי חומרים (למשל, לטקס, פוליאוריטן, זכוכית, סיליקון) בהם משתמשים במהלך היום.
 
לאחר שהתחשבנו בכל אותם שיקולים פרקטיים, אפשר להמשיך ולעבור  לחלק המהנה שעבורו התכנסנו.  איזה סוגי צעצועים יכולים לעניין ולגרות מינית?  האם אתה מעוניין במוצרים לשימוש אישי  או עם בן זוג? ישנם אנשים עם מוגבלות אשר נתקלים בקשיים בעת חיפוש פרטנרים מיניים ולא תמיד נצבר מספיק ניסיון על מנת לדעת מה אוהבים ואיזה סוגי מוצרים יכולים להתאים. כמו כן, ישנם אנשים אשר לא יכולים להגיע אל אזור אברי המין בעצמם,מה שעלול לגרום לאוננות להיות מסובכת או לעתים אף בלתי אפשרית.
 
רק בגלל שייתכן ולא הייתה ההזדמנות לחקור את גופך עם עצמך או עם בן זוג, אין זה אומר שהנך חסר מושג לגבי מיניותך. סביר אף להניח, שאתה מכיר את גופך טוב יותר מאנשים אשר אינם סובלים  ממוגבלות. השתמש בידע זה כדי להנחות את חיפושך  אחר הצעצועים. אם אתה מרגיש מחוץ לעניינים,או לא מחובר לצד הארוטי שבך, נסה לקרוא כמה ספרים או מגזינים בעלי אוריינטציה מינית או לצפות בסרט חושני. כך תוכל לשים לב למה מעורר אותך במיוחד . לאחר מכן , תוכל לעיין באתר MyPleasure בחלק של צעצועי מין למוגבלויות. זה יסייע לך בשליפת  רעיונות לצעצועים המתאימים עבורך. האתר מחולק לתתי פרקים בהתאם לצרכים המיוחדים וכמו כן הצעות לתפעול ושימוש באותם אביזרים.

המטרה הבלעדית והחשובה מכולן היא למזג את הדרישות המיניות  עם המוגבלות הפיזית על מנת למצוא מוצר לשיפור והעצמת החוויה המינית שלכם.
סקר שבועי