סל קניות
סה"כ פריטים בסל: 0
סה"כ סכום קנייה: 0 ש"ח
פרוט הסל
האיזור האישי
שם משתמש:
סיסמא:
הרשמה
רוצים טיפים לסקס?
שם מלא
אימייל
סטרפ און, האודות

הכל אודות ה- סטרפ און

פורסם: 26/1/2011

כשמזכירים את המילה "סטרפ און" אולי מיד חושבים על סצינה מסרט פורנו מוכר ובו שתי נשים לסביות מקיימות באמצעותו יחסי מין כאשר מי מהן שלובשת את ה Strep on כמו נכנסת לתפקיד ה"גבר" במערכה.  אולם הסטרפ און ידוע לא רק כאביזר ללסביות אם כי בהחלט משמש לזוגות הטרוסקסואלים, כמו כן גם להומוסקסואלים, אשר מעוניינים לפתוח את הדימיון ולהכניס ריגושים נוספים לחדר המיטות. דרושה לכך פתיחות מסויימת אך לפעמים העניין כשלעצמו מייצר אינטימיות

. מהו ה " סטרפ און"?

 Strap-On[סטרפ און] כשמו כן הוא- רצועה שמתלבשת על הגוף והיא למעשה משמשת כאביזר מין משולב הכולל ריתמה, רצועות ודילדו.הרצועות ניתנות להתאמה אישית לגוף וכן נקשרות סביב המותניים או הירכיים. לריתמה מחובר שטח מלבני או משולש שיושב בדיוק מעל אזור הפות של האישה, כפי שממוקם איבר המין הזכרי ובו פתח מיוחד או טבעת שאליה מתחבר הדילדו. הטבעות ניתנות להתאמה לפי גודל הדילדו הרצוי.באופן זה, נשים יכולות להינות מפין מלאכותי, בעוד שגברים המשתמשים בו יכולים להינות מחדירה נוספת.  כמו כן, קיימים סוגים שונים של סטרפ און. החברה Fetish למשל מייצרת  סטרפ אוןהמיועד לשני המינים ואילו חברות אחרות כגון Tantus ששמה את הנשים במרכז, שיכללה את הסטרפ און באופן זה שבו יוכלו שתי הנשים להינות בו זמנית מחדירה וואגינטלית ועם אופציה לחדירה אנאלית.חברות אלו ועוד, ניתן להשיג ב חנויות סקס "הפולניה" וכמובן באתר שלנו: www.boysandgirls.co.il

מדוע הסטרפ און כל כך מגרה? 

 לסטרפ און יתרונות רבים וייחודיים אשר מייצרים חיבור אירוטי וייחודי: 1. ה סטרפ און משחרר את הידיים מאחיזה בעת קיום יחסי מין ומאפשר מגע באזורים אחרים חושניים2. סטרפ און מאפשר משחק תפקידים לנשים שמתחשק להן להיות אקטיביות ולהשתמש באגן כפי שעושים גברים. 3. לגברים, הסטרפ און מאפשר שתי זיקפות בעת ובעונה אחת. לעיתים אף הם בוחרים דילדו בגודל שונה מהאיבר מין שלהם כדי להוסיף ריגושים וליצור חדירה כפולה, הן אנאלית והן ואגינאלית.4. הסטרפ און יכול לפצות על העדר זיקפה אצל הגבר.5. אחרים יכולים למצוא בסטרפ און ריגוש וויזואלי. נשים יכולות ללבוש אותו כהלבשה תחתונה גם בלי הדילדו - מוסיף לריגוש ולאירוטיקה.  לבסוף, רצועת הסטרפ און יכולה להעמיק את האינטימיות לזוג. זוגות רבים לא מדברים הרבה על חיי המין שלהם: הם פשוט עושים את זה. סטרפ און מעודדת התנסות ופתיחות מינית וכן, מעודד שותפים לתקשר יותר בגלוי על מין, דבר אשר יכול לשפר את האינטימיות ולעורר.  
 
 

סטרפ און ומיתוסים
 
 
המיתוס:
 גברים הנהנים מחדירה אנאלית הם בהכרח הומוסקסואלים
 
האמת:
כלל וכלל לא.
גברים הומוסקסואלים נהנים גם להחזיק ידיים ולהתנשק כפי שגברים הטרוסקסואלים יכולים להינות מחדירה אנאלית. אין קשר בין המעשים בסקס לג'נדר ואין לקבוע זאת כמאפיין לשום דבר. אצל הגברים קיימת נקודה רגישה בפי הטבעת וכולם, כולל הטרטסקסואלים יכולים להינות מגירוי באזור זה במידות  , שונות, כולל בשימוש באביזרים כמו דילדו,
 
 
המיתוס:
גבר שאוהב שחודרים אליו - הוא כנוע
האמת:
לא בהכרח. להיות בצד "המקבל" אינו שונה במהותו מלהיות הנמען של כל פעילות ארוטית אחרת.
גם האדם ש"מקבל" במקרה הזה הינו בשליטה והדבר נעשה מן הסתם בהסכמה הדדית.
זוגות יכולים לשחק בשליטה וכניעה, אבל זה כל מה זה: משחק.
ולא הבכרח מי שלובש את הסטרפ און (האקטיבי) הוא הדומיננטי והשני בהכרח כנוע. זה מאין משחק תפקידים כזה שנחמד להשתעשע איתו ולהגשים פנטזיות. זוגות המעוניינים לשלב את אביזר הסטרפ און ביחסים שלהם צריכים להבין ביניהם כיצד הם רוצים לשלב אותו באופן שמעניק להם סיפוק הדדי.
 
המיתוס:
 נשים שלובשות סטרפ און רוצות להיות גברים
האמת:
לא הבכרח. לבישת הסטרפ און מעניקה ריגוש וחוויה ולא בהכרח בעלת השלכות פסיכולוגיות עמוקות תמיד בשביל גברים ונשים.
לבישת הסטרפ און מעניקה תחושה שונה ומיוחדת אך לא  בהכרח מעידה על תחושה מגדרית או פסיכולוגית.
 
 

כל מה שאתם צריכים לדעת על רתמות

בשוק קיימים שני סוגים עיקריים של רתמות: סגנון חוטיני וסגנון ספורטיבי אשר לכל אחד מהם ייתרונות וחסרונות.
סגנון ה"חוטיני" מורכב מרתמה עיקרית שנכרכת סביב המותן ואליה נלוות רצועות נוספות שעוברות סביב פלחי הישבן  והירכיים הפנימיות כמו תחתון חוטיני.
בסגנון הספורטיבי קיימת רצועה עיקרית הנכרכת סביב המותניים ומתחברת למשטח קדמי. למשטח זה מתחברות שתי רצועות נוספות בצידי היכרכיים החיצוניות. הנה כמה דברים שכדאי לשקול בעת בחירה של הסטרפ און שאתם מעדיפים:


* כשמדובר במראה- זה פשוט עניין של טעם. יש אנשים שחושבים שסגנון חוטיני הוא סקסי, בעוד אחרים מעדיפים את הסגנון הספורטאי.
* בסגנון חוטיני קיימות פחות רצועות אולם הרצועות הללו חשובות לאחיזה טובה של הדילדו.
* בסגנון חוטיני הרצועות עוברות בפנים הירך ומהוות חיכוך באזורי הפות ופי הטבעת ובכך מעוררות גירוי נוסף.
חשוב לדעת כי קיימים מס' חומרים מהם עשוייות הרתמות : ניילון, עור וחומר שנקרא pvc.
לסיכום- כל סגנונות הסטרפ -און מגיעים במידה אחת שמתאימה לכל. קיים סוג אלסטי שנמתח וקיים סוג עם רצועות הניתנות להתאמה אישית.
בשני המקרים קיימת על הרצועה טבעת בצורה אליה מחברים את הדילדו הרצוי.


התאמת הדילדו הרצוי:


בדרך כלל הרתמה והדילדו מגיעים כחבילה אחת מתאימה אולם ניתן תמיד לשלב ולהוסיף לרצועה הקיימת דילדואים נוספים.
הנה כמה דברים להתייחס אליהם בהקשר לרכישת הדילדו:
לדילדו בסיס שטוח ומתחבר לחלקה הקדמי של הרתמה על ידי טבעת. חשוב שהחיבורים ביניהם יהיו טובים על מנת שלא יחליק בעת קיום יחסי המין.
כמו כן, קיימים סוגים שונים של דילדואים:
מבחינת צורה, חלקם עומדים ישר, חלקם מתעקלים כלפי מעלה וחלקם לצדדים. כל אחד מהם מעניק גירוי אירוטי שונה.
מבחינת גמישות יש דילדואים גמישים ורכים יותר ויש כאלו המעדיפים אותם דווקא קשים יותר. דילדו עשוי גל'י הינו הגמיש ביותר.


טיפים להנאה בשימוש עם רתמה:


השמוש בסטרפ און מעט יותר מורכב מצעצועי מין אחרים הקיימים בחנויות סקס ועלולים בהתחלה מעט להרתיע, קחו את הזמן. תהיו סבלניים בבחירה של המוצר, עם עצמכם ועם הפרטנר/ית שלכם.
הוסיפו להשתמש בחומר סיכה טוב כשאתם משתמשים בסטרפ און.
הסטרפ און משחרר את הידיים - השתמשו בידיים כדי לענג ולגעת במקומות אחרים.
זוגות רבים אוהבים לשנות תנוחות במהלך הסקס, חשוב לזכור שלאחר שמבצעים תנוחת "דוגי סטייל" -חשוב לנקות את הדילדו במים וסבון או בתכשיר מיוחד לניקוי צעצועי מין- לפני שמכניסים אותו לפה.
זוגות אשר הגבר הלובש את הסטרפ און והאישה מעוניינת בחדירה כפולה- יכולים להינות מחדירה וואגינאלית ואנאלית בעת ובעונה אחת.
אישה שלובשת את הסטרפ און, החלק הקדמי השטוח למעשה מכסה את אזור הדגדגן שלה. יש נשים המעוניינות בגיורי הזה ולאחרות- פשוט כדאי להזיז את הסטרפ און מעט למעלה או לצד ולאפשר גישה לדגדגן- להמשך גירוי.
לסיכום- אם הגעתם עד לכאן כנראה שאתם מוכנים לתת צ'אנס לצעצועים הנפלאים האלה כפי שהם יצליחו לשבור לכם את השגרה בסקס.
וזכרו: סקס באמצעות סטרפ און לא מחייב אתכם לעשות סקס רק באמצעותו כל הזמן. הוא יכול לעמוד לכרשותכם כל זמן שאתם ב"מוד" ויש לכם חשק.
ואל תשכחו לשמור על ראש פתוח , השתמשו בהרבה חומר סיכה [ כמובן ממולץ של חברת I.D ]
 
תבלו

 

סקר שבועי