סל קניות
סה"כ פריטים בסל: 0
סה"כ סכום קנייה: 0 ש"ח
פרוט הסל
האיזור האישי
שם משתמש:
סיסמא:
הרשמה
רוצים טיפים לסקס?
שם מלא
אימייל
אביזרי מין

אביזרי מין

פורסם: 12/5/2010
אביזרי מין
 
אביזרי מין עוזרים לכם לחגוג את המיניות שלכם. אביזרי מין לגברים ולנשים מעצימים את ההנאה ואת הכיף שיש בסקס. לא רק בשביל הכיף הם נוצרו, אלא גם כדי להפיק את מירב המודעות העצמית המינית שלכם, לדעת בדיוק מה מגרה אתכם, מה יותר ומה פחות. למרבה הפלא, אביזרי מין רק משפרים את חיי המין שלכם, משנים ומוסיפים לטכניקות ההנאה שגיבשתם לכם עם השנים ואף בריאים לגוף. למשל: הפלאג האנאלי לג'י ספוט הגברי מוכח שמשפר את איכות הפרוסטטה (הערמונית).
 
נשים אביזרי מין .
 
נשים רואות אביזרי מין בשונה מגברים, בשביל הנשים אביזרי מין הם אמצעי לגלות ולחקור את המיניות שלהן. רוב הנשים לא חוות אורגזמה מחדירה של איבר מין גברי. בשבילן, עזר בצעצוע מין רוטט לאזור הדגדגן, או מין אוראלי הוא הפיתרון המושלם. הן רואות ויבטורים כפיתרון חיוני לקבלת האורגזמה. בשביל נשים, קיום יחסי מין או עינוג עצמי, הם חווייה יותר רגשית מאשר פיזית. השימוש בצעצועי מין לנשים הוא הרבה יותר מסיפוק היצר המיני הרגעי, הוא מספק משהו הרבה יותר עמוק מכך.
 
מתנה אירוטית לאישתך.
 
אם אתה רוצה להפתיע את אישתך במתנה, אביזרי מין יכולה להיות הבחירה המושלמת. אחרי הכל, זוהי מתנה ששניכם תוכלו להינות ממנה. אם אתה חושש שאתה עלול לעשות בחירה לא נכונה אז פשוט שאל אותה מה היא רוצה. נכון שזה מוריד את אלמט ההפתעה, אבל כך לפחות תדע שאישתך תהיה מרוצה מהמתנה. כאשר אתה בוחר לקנות את המתנה המושלמת לבת זוגך, בחר מוצר שיעניק גירוי לכל האיזורים מאוררי התאווה העיקריים שלה. וודא שהצעצוע מעניק מספר מהירויות של רטט כדי שהיא תוכל לשחק ולבחור את המתאים ביותר בשבילה.
 
להפיק את המירב מצעצועי המין שלך.
 
הנה מספר טיפים איך להפיק את המירב מצעצועי המין שלך:
סכך את אביזרי מין שלך, קיימת הנאה הרבה יותר גדולה כאשר אביזרי מין  מסוכך היטב.
אם אביזרי מין  שלך יש מהירויות משתנות, אז התחל ממהירות נמוכה ולאט לאט תגביר אותה. כך מובטחת האורגזמה המושלמת
 
 
אז קדימה, אז בואו חנות סקס ה"פולניה" או תרכשו מהאתר שלנו והנאה שלכם תהיה מובטחת !
סקר שבועי