סל קניות
סה"כ פריטים בסל: 0
סה"כ סכום קנייה: 0 ש"ח
פרוט הסל
האיזור האישי
שם משתמש:
סיסמא:
הרשמה
רוצים טיפים לסקס?
שם מלא
אימייל
ויברטור

פורסם: 1/6/2010

ויברטור הינו צעצוע מין שנוצר בכדי להעניק עונג מיני עוצמתי. פעולתו העיקרית היא כמובן לרטוט, לקחת אותך לגן עדן ובחזרה :)

ויברטור הוא מענג אירוטי שנועד להעניק אורגזמה. ישנם ויברטורים המיועדים לנשים וישנם לגברים. עם הזמן, הויברטורים הפכו לכלי עזר נהדרים ונחוצים בחדר המיטות. 

ויברטורים - היסטוריה 

בויברטורים השתמשו כבר משנת 1870. בזמנו השתמשו בויברטור ככלי עזר רפואי. נשים שסבלו מעצבנות יתר, חוסר תיאבון, אינסומניה,ועוד דברים אלה ואחרים.
 רופאים האמינו שזה נובע מחוסר מין, או תיאבון מיני. הם האמינו שכל אלה גורמים ל"היסטריה" ומחלות שונות
בשנת 1880 הומצא הויברטור הראשון שמופעל ע"י סוללות. ויברטורים אלו יוצרו ע"י רופאים. בתחילת המאה ה20, הויברטורים נכנסו לשוק.
 בסופו של דבר הויברטורים הפכו ליותר ויותר פופולרים, והשימוש בהם נעשה בעיקר ע"י נשים.
 הויברטורים שקיימים היום כמובן מיוצרים הרבה יותר טוב מאשר בתקופה ההיא. כיום הנדסת האנוש היא הרבה יותר מדוייקת ולכן גם הויברטורים עצמם. הטכנולוגיה גם היא התקדמה מאוד ולכן גם התקלות הטכניות שקיימות פחתו עד מאוד עם השנים. 

הדור הזה של הויברטורים - ככלי "עזר" בחדר השינה 

ברגע שהויברטורים הפכו למוצר זמין לכל אדם ולא רק כמוצר "רפואי", הויברטורים נהיו מאוד פופולרים. הם היו המוצרים שזכו להכי הרבה פרסום לפני מלחמת העולם הראשונה. לאחר מכן הם נעלמו מהכרת הציבור לכ-50 שנה בערך. רק בשנות ה-80 הויברטורים החלו להמכר שוב אבל בגרסה מוקטנת וחברותית יותר, שמיועדית גם לחדירה וגם לדגדגן.
כיום, הויברטור הפך להיות חלק חשוב וכמעט בלתי נפרד מחדר השינה של האישה, וכמו כן,גם של גבר. אפשר לומר שזה תוצאה של התעוררות מינית ורצון להגיע לסיפוק והנאה 

ויברטור הארנב 

ויברטורי הארנב הם הדור החדש של הויברטורים המשמשים לגירוי של הנרתיק והדגדגן. הויברטורים האלו קיבלו את השם "הארנב" מפני שמענג הדגדגן נראה כמו אוזניים של ארנב. הופעתו של ויברטור הארנב עם הפנינים בסדרה המצליחה "סקס והעיר הגדולה", עשתה אותו פופולרי מאוד. הרטט העוצמתי של הארנב (מענג הדגדגן) והמנוע הפנימי אשר נכנס לנרתיק, מעניקים אורגזמות מרעידות אדמה! מספר המהירויות והמצבים המשתנים של הרטט מעניקים לך בחירה חופשית לענג את עצמך בצורה הטובה ביותר בשבילך ולהגיע לאורגזמה המושלמת. הויברטור מאוד קל ונוח לשימוש ומן הסתם גם מאוד אפקטיבי :) 

צעצוע מין נהדר לזוג 

אין ספק בכך. ויברטורים בהחלט עוזרים לתבל את חיי המין הזוגיים. זהו מכשיר שאכן מסוגל למלא את תפקיד על הצד הטוב ביותר במיטה. הויברטור מספק את האלמנט הכיפי והחיוני לחיי המין. יותר ויותר זוגות עכשיו נהנים מנפלאותיו של הויברטור בחיי המין שלהם. כמובן שחשוב מאוד ששני בני המין ירגישו בנוח עם התוספת של הויברטור לחיי המין שלהם לפני שמחליטים לצרף אותו

סקר שבועי