סל קניות
סה"כ פריטים בסל: 0
סה"כ סכום קנייה: 0 ש"ח
פרוט הסל
האיזור האישי
שם משתמש:
סיסמא:
הרשמה
רוצים טיפים לסקס?
שם מלא
אימייל
למה לקנות צעצועי מין ?

פורסם: 15/7/2011
בוא נדמיין סיטואציה...
 
אתם הולכים למסעדה בערב, לא יוקרתית במיוחד, האוכל מעולה, היין טוב, ואז החשבון מגיע...
לא כל כך נורא, סך הכל יצא 250 ש"ח, אתה משלם, כי אתה ג'נטלמן ואח"כ אתם הולכים הבייתה !
עד כה נשמע ערב מעניין, אבל הרבה אנשים לא מודעים שבסכום כזה ואפילו פחות אפשר לרכוש צעצעוע מין איכותי, שישפר את חיי הסקס שלכם.
ארוחה במסעדה נמשכת כשעתיים ואח"כ הארוחה נגמרת והולכים, אבל הצעצוע החדש שלכם נשאר איתכם לאורך זמן !!!
לא שמעכשיו לא הולכים למסעדות [-:, אלא ההנאה שלכם מצעצוע מין איכותי עולה על כל מסעדה שבעולם !
צעצועי מין.
 
צעצועי מין עוזרים לכם לחגוג את המיניות שלכם. צעצועי מין לגברים ולנשים מעצימים את ההנאה ואת הכיף שיש בסקס. לא רק בשביל הכיף הם נוצרו, אלא גם כדי להפיק את מירב המודעות העצמית לגבי המיניות שלכם, לדעת בדיוק מה מגרה אתכם, מה יותר ומה פחות. למרבה הפלא, צעצועי המין רק משפרים את חיי המין שלכם, משנים ומוסיפים לטכניקות ההנאה שגיבשתם לכם עם השנים,  ואף בריאים לגוף. למשל: הפלאג האנאלי לג'י ספוט הגברי הוכח מדעית שמשפר את איכות הפרוסטטה (הערמונית).
 
נשים וצעצועי מין.
 
נשים רואות צעצועי מין בשונה מגברים, בשביל הנשים צעצועי המין הם דרך לגלות ולחקור את המיניות שלהן. רוב הנשים לא חוות אורגזמה מחדירה, בשבילן, עזר בצעצוע מין רוטט לאזור הדגדגן, או מין אוראלי הוא הפתרון המושלם. הן רואות ויברטורים כפתרון חיוני לקבלת האורגזמה. בשביל נשים, קיום יחסי מין או עינוג עצמי, הם חוויה יותר רגשית מאשר פיזית. השימוש בצעצועי מין לנשים הוא הרבה יותר מסיפוק היצר המיני הרגעי, הוא מספק משהו הרבה יותר עמוק מכך.
 
מתנה ארוטית לאשתך.
 
אם אתה רוצה להפתיע את אישתך במתנה, צעצוע מין יכולה להיות הבחירה המושלמת. אחרי הכל, זוהי מתנה ששניכם תוכלו להנות ממנה. אם אתה חושש שאתה עלול לעשות בחירה לא נכונה אז פשוט שאל אותה מה היא רוצה. נכון שזה מוריד את אלמנט ההפתעה, אבל כך לפחות תדע שאישתך תהיה מרוצה מהמתנה. כאשר אתה בוחר לקנות את המתנה המושלמת לבת זוגך, בחר מוצר שיעניק גירוי לכל האזורים שמהם היא תפיק את מירב ההנאה שלה . וודא שלצעצוע יש מגוון מהירויות ומקצבים שונים, כדי שהיא תוכל לבחור את המתאים ביותר בשבילה.
 
להפיק את המירב מצעצועי המין שלך.
 
הנה 2 טיפים אשר יעזרו לכם להפיק את מירב ההנאה מצעצוע המין שלכם:
סכך את צעצוע המין שלך, קיימת הנאה הרבה יותר גדולה כאשר צעצוע המין מסוכך היטב.
אם לצעצוע המין שלך יש מהירויות משתנות, אז התחל ממהירות נמוכה ולאט לאט תגביר אותה.
 
כך מובטחת האורגזמה המושלמת
סקר שבועי