סל קניות
סה"כ פריטים בסל: 0
סה"כ סכום קנייה: 0 ש"ח
פרוט הסל
האיזור האישי
שם משתמש:
סיסמא:
הרשמה
רוצים טיפים לסקס?
שם מלא
אימייל
חושניות

חושניות מול מיניות

פורסם: 16/8/2010
כאשר מישהו חושב על המילה "חושניות" הם מאמינים שהיא כולה סביב מין. יש הרבה אנשים שנוטים לבלבל את המיניות והחושניות, לחשוב שהם נרדפים. בוודאי, ישנם אזורים של חפיפה: למשל, אפשר לרצות להיות מאהב חושני, להביא החושניות של אחד לתוך תהליך ההתעלסות, וכך שילוב של חושניות עם החוויה המינית. חושניות היא מרכיב מפתח חשוב עבור ביטוי מיני עשיר. בעוד חושניות נראה חלק חיוני של סקס טוב, המיניות אינה הזירה היחידה ביטוי חושני. החושניות מייצג משהו הרבה יותר רחב. החל במודעות, חושניות חובקת את חקר והתנסות של כל החושים שלנו.
מה מייצג אומנות של חושניות?


Girl_Sensuality
אומנות של חושניות היא דרך לחוות את החיים במלואם דרך מודעות, נוכחות, וחקר החושים שלך. סדנאות על אמנות של חושניות פותחו על ידי פול Mauchline, ולסלי Lobell, MA של אמנות האהבה מכון בטורונטו, קנדה. סדנאות אלה נועדו ללמד את היסודות הבסיסיים של יצירת תשוקה יותר, מלאים יותר ומספקים יותר בחיים.

זה נראה כל כך קל לשכוח לשים לב וליהנות מהדברים הקטנים שקורים כל יום. פתאום אתה עלול לגלות כי זמן החיים עברו לך. נקיטת גישה חושנית מתחילה להופיע, לב, ואנו מקווים ליהנות ממה שהחיים מציעים לך. אפשר, קודם כל, לשפר את השימוש של חמשת החושים שלך עיקריים:

1.Taste
2.Audition/Hearing
3.Touch/Feeling
4.Vision/Seeing ו
5.Smell
עם מדינת הימני של המוח או מוקד אתה יכול לעשות כל דבר בחיים, חוויה חושנית: אכילת שוקולד או ליהנות מארוחה מפוארת, מדיטציה או התמקדות בנשימה שלך, הליכה על החוף ולהרגיש את הרוח על הפנים שלך, את החול מתחת לרגליים שלך, ריקודים הרגשה להניע את הגוף בחלל, צפייה בשקיעה, להריח פרחים או ורדים בגינה, ציור או עבודה עם חימר, מבט אל פניו של אדם אהוב, לעשות אהבה, עבודה בקריירה שלך, ... אתה שם את זה. החושניות יכול לכלול יותר השימוש בחמשת החושים: כאשר אנחנו מביאים את המודעות ואת האינטואיציה, זה חורג רק חישה. אומנות של חושניות היא דרך לאפשר תשוקה אל חיי היומיום - חיים, אשר תתחיל להרגיש יותר ויותר תודה והערכה, אפילו מאתגר פעמים.
סקר שבועי