סל קניות
סה"כ פריטים בסל: 0
סה"כ סכום קנייה: 0 ש"ח
פרוט הסל
האיזור האישי
שם משתמש:
סיסמא:
הרשמה
רוצים טיפים לסקס?
שם מלא
אימייל
יחסי מין בזוגיות ארוכה

יחסים ואירוטיות

פורסם: 12/9/2011

אחרי סופ"ש ארוך באיזה בית חופש במקום אחר, אחרי סופ"ש ארוך עם בן/ בת הזוג, ללא סקס כמעט בכלל חוץ מכמה נגיעות קטנטנות פה ושם, אנחנו נשארים מבועסים, לא מסופקים כועסים ומשועממים מהיחסים שכאילו התדרדרו למקום אליו כמעט כל הזוגות הולכים... היכרות מעמיקה מידי עם בני הזוג, יחס אוהב של אח/ אחות, כיף ביחד ללא אזכור של ארוטיות, והכאב המר שבא עמם, והשאלה שתמיד נשאלת בלב מה אני עושה פה, זה לא האישה או הגבר שתמיד חלמתי עליהם, זה לא היחסים שתמיד חלמתי עליהם, איך הגעתי לפה...

הכאב שרוב הזוגות חווים אחרי מספר שנים, נשאר איתם לרוב עד שניפרדים, יש זוגות שמחליטים לקחת את זה למקום אחר, ואפשר אם רוצים, יש איזה רגע קטן בו אנחנו מחליטים עם עצמנו אם אנחנו רוצים שהיחסים ישארו ככה או שישתנו, לכיוון בו אנחנו חושקים יותר.

השאלה מה קורה באותו רגע נתון, עברתם ליד חנות סקס למשל, האם עבר לכם בראש, הנה אולי אני יקנה איזה משחק כדי לרענן את חיי המין או לעורר קצת עיניין , אולי יהיה סקס, אולי יהיה רגע ששווה לזכור אותו אולי אני יהיה מאושר רק לרגע, האם שווה לוותר על זה?

מה שקורה לרובנו זה וויתור מראש... מתוך מחשבה מה כבר יכול לקרות:  בטח, במילא לא יהיה כלום, אז עדיף שלא להתאכזב, ולהחליט שלא נעשה כלום בנידון, כדי שלא נידחה שוב ע"י בן/בת הזוג, עדיף לעזוב, לתת למיקרה לעשות את שלו, אך לרוב לא קורים מקרים או ניסים...אם תרצו , אנחנו חייבים להביע כוונה ולייצר ציפייה, לא עשינו את זה לא נשאר לנו כלום, אם לא לקחנו את נתיב היוזמה לקחנו אוטומטית נתיב אחר. את הנתיב הפאסיבי

זה נתיב שאומר שאנחנו קורבנות של "המצב", אז תנו לי לומר לכם חד משמעית...אנחנו לא קורבנות של המצב, אנחנו בעצמנו יוצרים את המצב!!!

אם אתם צריכים עזרה, או יש לכם שאלה, אם אתם תוהים איך אתם יכולים להכניס טיפה אירוטיות לחייכם האינטימיים, אני פה בשבילכם

ג'ודי דואניס- יועצת למיניות, סקסולוגית

פה בחנות הפולניה בשבילכם, תתקשרו, תבוא, רק תיקחו יוזמה בבקשה אף אחד לא יעשה את זה בשבילכם.

תעזרו לעצמכם לשנות את המצב.

אני פה 03-6202779 בבוגרשוב 29 -פינת חובבי ציון, תל אביב

בברכת

שפע של ארוטיות

ג'ודי דואניס

סקר שבועי