סל קניות
סה"כ פריטים בסל: 0
סה"כ סכום קנייה: 0 ש"ח
פרוט הסל
האיזור האישי
שם משתמש:
סיסמא:
הרשמה
רוצים טיפים לסקס?
שם מלא
אימייל
סקס טוב לבריאות

ולמה?

פורסם: 20/9/2011
הם צחקו כאשר אמרתי את זה
סקס טוב הוא טוב בשבילך
.
    
על ידי פרופסור פיורה אנתוני.
"חיים בלי אהבה הוא כמו קוקוס שבו החלב התייבש."
הנרי דייוויד תורו

"טוב .... סקס משפר את הבריאות שלנו, ואף עלול לתרום לאריכות ימים שלנו."

הוכח מדעית, מה שרבים מאיתנו חשדו כל הזמן: סקס טוב לא רק מוסיף להנאה רבה לחיינו, אלא גם ממש משפר את הבריאות שלנו, ואף עלול לתרום לאריכות ימים שלנו.

בספר חדש בשם "ריפוי מיני, ד"ר פול פריסל, מנהל רפואה התנהגותית בבית החולים בומונט של דטרויט, כותב על ההנאות ועל תענוגות החיים : לחיות ולאהוב עשוי לספק לנו משהו שנקרא " חיסון  אינטימיות" זה בעצם מגן עלינו מפני מחלות .

ד"ר Pearsall, אשר מצטט חוקרים רבים אחרים, מסכם, "הולך וגדל מספרם של הרופאים עכשיו מכירים בכך : בריאות הלב האנושית תלויה לא רק בגורמים כגון גנטיקה, תזונה, ופעילות גופנית, אלא גם - במידה רבה - בבריאות החברתית והרגשית של הפרט. "

ריפוי מיני מושג בעיקר דרך האתגר היומי של שמירה הדוקה על, יחסים אינטימיים, אשר, כאשר הושלמה, מוביל האיזון בין בריאותנו ועל מערכות הריפוי.

חוסר אפשרות של אינטימיות מינית ייצור סיכון למחלות מסוימות? ד"ר Pearsall מצטט את מחקר הניסיון הקליני שלו כי חוסר סיפוק מיני כנראה נפוץ לפני התקף לב אצל אחוז גבוה של אנשים.

לעומת זאת, שביעות הרצון המינית מופיעה הקשורים פחות מיגרנה קשים, פחות תסמינים של תסמונת קדם וסתית לנשים, הפחתה בסימפטומים הקשורים בדלקת כרונית של שני המינים.

למרות המנגנונים הביולוגיים המדויקים עדיין אינם מזוהים, חוקרים רבים חוקרים איך מחשבותינו, רגשות, המוח, המערכת החיסונית מינית / מערכת המין אינטראקציה, משפיעים זה על זה, וגם להשפיע על הבריאות שלנו. אולי יש חיסון ביולוגי ממשי בעצם הקרבה, האינטימיות, ולהיות קשור לבני אדם אחרים.

כאשר אנו חווים אינטימיות, אכפתיות הדדית, אינטימיות מינית, אנו עשויים לחוות שינוי מדיד neurochemicals ובהורמונים למיזוג דרך הגוף ולעזור לקדם בריאות

האם זה אומר שכדי לחיות חיים יותר או בריאים אנחנו פשוט צריכים לעשות את זה בתדירות גבוהה יותר או טוב יותר? כמובן שלא! מין הוא מושג רחב הרבה יותר מאיברי המין או להגיע לאורגזמה. הפסיכולוג והסופר ג 'ינה אוגדן, Ph.D. הרשימות בספר שלה, "נשים סקס אהבה", כי מין דבר לעשות עם פתיחות, חיבור וקשרים עם בן זוג, רגשות לגבי מה שקורה לנו, וזיכרונות

בתשאול נשים רבות, למד ד"ר אוגדן כי התשוקה המינית, או תאווה, הופקה על ידי הרבה יותר מאשר גירוי פיזי. עבור נשים, על פי Dr.Ogden, יותר נכון שיש יותר קשר  עם רגשות של חיבור connectedness במערכות היחסים שלהם: "לב אל לב, נשמה לנשמה, אפילו המוח אל המוח."

"עבור נשים, זה קשור לרגשות של חיבור במערכות היחסים שלהם."

כאשר דנים בחיבור מיני , המרואיינים של ד"ר אוגדן דיבר על הרצף הזורם של הנאה, אורגזמה, ואקסטזה, ולא חוויה חד פעמית. הם גם תיאר את החוויות המיניות לשיא כמו מגיע גירוי בכל חלקי גופם - לא רק אברי המין שלהם - כולל אצבעות, ירכיים, שפתיים, צוואר, תנוכי אוזניים.

ברור, גירוי וסיפוק יכולים להתפתח לא רק מקבלת האנרגיה המינית, אלא גם מתוך שמחה של גירוי משותף אחד הוא התחייבות של תן וקח.

סקס טוב - סוג אחר של מין בטוח
חיונית כדי לחוות עונג האקסטזה המינית. סוג זה של מין בטוח לא מתייחסים מניעת מחלות מין או הריון; הוא מתייחס, במקום, כדי רגשית ורוחנית בטיחות. ביטחון כזה הוא חיוני עבור קירבה מינית.

רוב הנשים עמדו על כך שצריך מערכת יחסים חמה, אוהבת קשרים עם עצמם ועם בני זוגם היו חיוני ובלתי נפרד מהחוויה של האקסטזה המינית.

כאשר אנשים מרגישים מאוד קרובים, בעוד רק מחזיקים ידיים, הם מקיימים יחסי מין. כשאנשים מציגים בטיפול אחד את השני דרך חיבוקים, ליטופים, נשיקות, הם גם מקיימים יחסי מין. כשאנשים מקיימים חיבור של קריצה בחדר צפוף אחד על השני בצורה חשאית משלהם, הם מתקשרים למין זה לזה; כגון סקס קשר בלתי ניתן בהתרגשות לעורר רגשית הגשמת.

וכמובן, במהלך האיחוד המיני כאשר השמים נראים כל כך פתוחים הברק יכול להכות את בני הזוג - בעוד זיקוקים יכולים להצית ואת הארץ - זה חנויות סקס

אבל רגע. האם גם גברים צריכים חיבור רוחני כדי ליהנות ממין ולהגיע לבריאות טובה? ובכן, כן ולא. גברים צריכים סקס גברים צריכים גם קשר רגשי, אבל גברים רבים לא בהכרח צריכים לשים את שניהם ביחד!

לדברי ד"ר ברני זילברגלט,מיניות, מין לנשים שזורה הקשר האישי. בעוד אצל גברים סקס הוא בפני עצמו - למעשה הם יכולים להיות מעורבים עם או בלי אהבה, עם או בלי התחייבות, עם או בלי קשר.

נכון להיום, נערים צעירים עוברים חיברות בצורה נאורה יותר, ולכן, עמדות גברים כלפי האיחוד המיני משתנים. אבל, למרבה הצער, סוציאליזציה של גברים רבים שנולדו או לפני שנות ה60 סיפקה מעט מאוד מידע בעל ערך להקמת ותחזוקה של מערכות יחסים אינטימיות.

"למרבה המזל, כל אחד יכול ... לשחזר את הקרבה, האינטימיות, זרימה מינית."

הגברים המבוגרים יותר היו בדרך חזקים עצמאים ,  אמצעי אחד לא בא להם בקלות: לדבר על להודות או בעיות אישיות. גברים כאלה רבים אינם מכירים דאגות ופחדים שלהם: הם פשוט מנסים להתמודד עם הכל בכוחות עצמם.

תוצאה של איפוק כזה (1) חוסר אינטימיות ביחסים, בתחושה גברים לעתים קרובות אינם מקבלים את מה שהם צריכים, כי הם לא יודעים איך לבקש את זה, ולכן הם חשים מרוחקים ומתוסכלים כאשר הם באמת רוצים קירבה ואינטימיות.

מין בתנאים אלה יוצרת מרחק ביחסים, או יוצרים בעיות בתפקוד המיני, אשר יוצר בעיה עמוקה ביחסים.

כתוצאה מכך, סקס שגרתי הופך מכני, חסר רגש, וכן לא מספק. למרבה המזל, כל אחד יכול לשבור את מעגל הקסמים ולשחזר את הקרבה, האינטימיות, וגם סקס טוב ביחסים.
סקר שבועי