סל קניות
סה"כ פריטים בסל: 0
סה"כ סכום קנייה: 0 ש"ח
פרוט הסל
האיזור האישי
שם משתמש:
סיסמא:
הרשמה
רוצים טיפים לסקס?
שם מלא
אימייל
תרגול סקס כמדיטציה

טנטרה

פורסם: 11/10/2011

כל הזמן את אדישה למין או פשוט עייפה מדי, רואים את זה: סקס לא חייב להיות רק אורגזמה. כתב ת 'ורו, "אנחנו צריכים לחפש שמיים חדשים גבוה יותר מהחושים כן, דרך האהבה, כמו במדיטציה, אתה יכול לחוות גבהים רוחניים, ריפוי, והערכה עצמית. אם אין לך זמן לעשות מדיטציה, קיים יחסי מין במקום.  אם ברצונך מדיטציה אקסטטית או יותר סקס מענג.

סקס כמו מדיטציה זה לא חדש. זה היה הנתיב האלוהי במסורת הטנטרית ההודית. המטרה היתה לאחד את האנרגיות הגברית והנשית. אתה לא צריך להיות מומחה כדי להגביר את האושר שלך, הטב את מערכת היחסים שלך, וכדי להרים את ההערכה העצמית שלך. אלה שיטות מוכחות. הם כבר עוזרות ומרפאות יותר מאשר אורגזמה. קיום יחסי מין ואורגזמה הן משניות, מפני שאתה מגרה את המוח. אינטימיות עם המאהב שלך יכול להוליד תוצאות דומות.

לשלב בין עבודה וטיפול בילדים, עד סוף היום, קשה למצוא זמן או אנרגיה בשביל חנות סקס, אבל טנטרה ממריצה אותך. קבע תאריך, כך שאתה יכול להתרחץ ולנוח לקראת האהבה. מרכז את עצמך ותרגיע דעתך. ניתן לחשוב מחשבות אוהבת, לטהר את האווירה של כל הקונפליקטים מראש, וכך אין אג 'נדות נסתרות או כעסים.

להתמקד: כמו מדיטציה, זה הכי טוב "לנסות" לא כדי להשיג משהו או לחשוב על שום דבר. במקום, להיקלט ברגע ההווה. זה משקיט את דעתך. שימו לב  לנגיעות עור בעור. להרגיש כל תחושה, פנימית וחיצונית. לנשום לתוך החוויה שלך. לתת למוח למזג את התחושה ולהיות אחד עם התחושה.
לפנטז או להתמקד בטכניקה לאורגזמה, או "עשייה" שומרת לך את הראש, יוצרת מתח והפרדה בין החוויה וחוצצת בינך לבין המאהב שלך. התוצאה היא שדעתך מוסחת מן המיידיות של התחושה וההנאה.

מאסטרס וג 'ונסון פיתחה את שיטת המיקוד החושי, כדי להקל על חרדת הביצוע ואת הדחף לגרום למשהו לקרות.  הרעיון היה ללמוד כדי "להרגיש בחושניות" בלי לחץ וכדי לרצות הנאה לשותף שלך או למהר "להחזיר טובה.." כדי להתחיל, כל אדם מאפשר נתינה וקבלה של הנאה, אבל, כמו טנטרה, איברי המין הם מחוץ לתחום. הרעיון הוא להעצים את תודעת גובה, מרקם, טמפרטורה, ואת התחושה של להיות נגוע. באופן פרדוקסלי, על ידי חיסול מטרות, מודעות של רגשות ותחושות היא גבוהה ליצירת עוררות גבוהה יותר, ספונטניות, והרפיה. את כל הגוף הוא אזור הארוגני. אז לכו על זה.
זהו מרשם חושני על נטישת התודעה העצמית ואת המסת החשיבה לתוך החוויה כל רגע בהווה, לא להתעכב על העבר, ולא מצפים לעתיד. כמו מדיטציה, ממזג את כל ההוויה שלך לתוך ה "עכשיו."

פתיחות: סקס הוא חילופי אנרגיה. זה יכול לרומם. זה חיוני כי אתה מרגיש בטוח מספיק כדי להיות פגיע. אנרגיה זורמת דרך העיניים. הביטו לתוך עיניו של זה ככל האפשר, אינטימיות שיפור זרימת האנרגיה.

פתיחות וכנות ישפר את זרימת החיים. זה לא אומר להביא את הדברים על המוח שלך מחוץ מה שקורה כרגע, כמו ילדים או תוכניות החופשה, אבל מתקשר לתחושות האינטימיות והרגשות שלך. אם הרגש עולה, לאפשר את זה כחלק מתעלומה אינטימית שאתה משתתף בה.

תקשורת: אל תצפה מהשותף שלך לדעת מה שמתחשק לך, ספרו אחד לשני ותקשרו מה מענג,  מה לא. במקום, "אל תלחץ לי את הפטמות," תנסה, "כאשר אתה מוצץ את הפטמות שלי, אני מקבלת גל חם -. הרבה יותר מאשר לסחוט מהם" כל אחד הוא ייחודי. הימנע לשפוט את עצמך או המאהב שלך.הראה הערכה עם מילים של אהבה ועידוד, כמו, "זה משגע אותי כאשר אתה מנשק את ירכי עד שאתה בתוכי."
עם תרגול, תוכל לדבר על הגוף שלך ואת ההעדפות, ואחרי זמן מה, אתם מכירים אחד את השני באופן מושלם. ולומד מה משמח אותך ואת המאהב שלך.

לנשום: היו סבלניים, להאט את הנשימה שלך.

כניעה: בהתעלסות מדיטטיבית, הרצון מפריע. אבל על ידי ויתור על שליטה, הנפש שלך, הלב, והגוף לרגע, אנרגיה של שתי נשמות שני הוא שיחרור, גבולות מתמוססים, ואת האנרגיות הגברית והנשית תוך כדי מיזוג באיחוד של האהבה כי היא גם מרחיבה , משקמת, ונותנת ריפוי. אתה נכנס לאחדות נצחית, מלאת שמחה והתלהבות, ואז את/ה מתייחד עם אלוהים או המאהב שלך.

זה לוקח בפועל לפתח את הפגיעות ואת הפתיחות, מיומנות הרבה יותר חזקה  לתעוזה מינית.

כמה הצעות:
1. תזונה פעילות גופנית טובה לחיזוק הגוף לנקות את הנפש. יוגה ואומנויות לחימה יכולים להגדיל מדיטציה ומין.
2. לסדר את החדר, לפנות את החושים עם מוסיקה, נרות, קטורת, ו / או פרחים.
3. אלמנטים של סקס ולשתף במדיטציה:, נוכחות זמניות, הנאה, פתיחות, כניעה.
4. נסה תפקידים אלה:
- בתנוחה הכף, לשים יד אחת של המאהב שלך על המצח שלך ואחד בלב שלך. הניחו את הידיים על שלו. לסנכרן את הנשימה. שינוי מקומות.
שב-בחיקה של המאהב שלך, עם הרגליים כרוכות סביב לו. כל לשים את היד הימנית על הלב של השני, ואת יד שמאל על גבי השותף שלך. המבט בעיניים אחד של השני לנשום ביחד. תארו לעצמכם נוזלי גוף שלך ואת האנרגיות שהצטרף, שנסע במעלה עמוד השדרה שלך, והחלפת אנרגיה דרך העיניים שלך, הלב, מקלעת השמש, ועל איברי המין.  הקפידו לנוח ולא להדק במהלך האורגזמה.


קריאה נוספת:
מיור, צ 'ארלס וקרוליין, טנטרה: אמנות האהבה המודעת
אנאנד, מרגוט, אמנות אקסטזה מינית
פוירשטיין, גיאורג, טנטרה: נתיב  האקסטזה
לוי, ש 'הווארד, ואח'., הטאו של הסקס

סקר שבועי