סל קניות
סה"כ פריטים בסל: 0
סה"כ סכום קנייה: 0 ש"ח
פרוט הסל
האיזור האישי
שם משתמש:
סיסמא:
הרשמה
רוצים טיפים לסקס?
שם מלא
אימייל
סיפורה של דיאנה

פורסם: 20/2/2015

סיפורה של דיאנה

דיאנה היא דוגמנית צעירה, עולה חדשה, בעלת תואר ראשון בשפות ויש לה ניסיון לא מבוטל בדוגמנות, בעיקר בארץ הולדתה אוקראינה. בארץ היא הייתה צריכה למעשה להתחיל הכל מהתחלה והג'וב הראשון שהיא קיבלה זה קמפיין להלבשה תחתונה. היא קפצה על זה והתלהבה מהעניין בעיקר משום שהיה מדובר בפרסומת לחוטיני עם שחור מתחרה עם חוטי זהב וכזה עוד לא היה לה.

ביום שנאלצו לבטל לה את צילומי הקמפיין נכנסה דיאנה למצב רוח מדוכדך והחליטה לנסות להעביר את הדכדוך והדיכאון בחיפושים אחר עבודות מזדמנות אחרת באינטרנט. זה כבר זמן רב שחברה שלה יוליה, מספרת לה שהיא מרוויחה הרבה מאוד כסף מעבודה מזדמנת של הופעות חיות במצלמות סקס באינטרנט ודיאנה אף פעם לא מצאה את הזמן באמת להתעניין בנושא לעומק, אבל עכשיו היה לה זמן פנוי ולא מעט.

היא התחילה לדפדף לה בין כמה אתרי מצלמות סקס של גברים חשפנים, ולפתע בלי התראה מוקדמת היא החלה לחוש חוויה חושנית ברמות שהיא לא הכירה - היא הפנימה לרגע שזה הכול בגלל שהדברים נראים "מרחוק", כל כך מרחוק, שהיא רוצה ממש לגעת בזה, והחשק המיני שלה עולה על גדותיו. ואז היא הבינה שכמו שהיא נמשכת לגברים האלה עם האיבר האדיר שלהם מול המצלמות ככה הם ימשכו אל האיבר הקסום הזה שלה.... ואז היא החליטה להיכנס לאתר מצלמות סקס של נשים.

המופע המטריף של יוליה

דיאנה לא דמיינה שהיא תתקל ראשונה דווקא ביוליה כשהיא תיכנס לאתר אבל זה בדיוק מה שקרה. בהתחלה היא רק ראתה דמות של דוגמנית ברונטית משגעת, אבל אחרי כמה שניות צצה הכותרת לה "יוליה מחכה לך" ואז מבלי לחשוב פעמיים, היא התחברה למצלמה. היא ראתה את יוליה ולפתע קרה לה משהו מאוד מוזר - היא נמשכה בטירוף למעלליה של יוליה.

יוליה הייתה כל כך טובה מול המצלמה, כל כך אמיתית וכל כך חושנית שבאותו רגע דיאנה החליטה שהיא רוצה לעשות את זה בעצמה. תוך רבע שעה דיאנה כבר מקבלת החלטה לעלות לרשת באתר מצלמות סקס אונליין הנחשב ביותר, תחת הכותרת "בוא אלי סקסי שלי" כי דיאנה תמיד הייתה ישירה מאוד ותמיד אוהבת לנסות להתחיל בגדול. היא התחילה לשחק עם הגוף שלה מול המצלמה הביתית והכסף התחיל לתקתק בלי סוף – בשעה אחת של שידור היא עשתה כסף של יום צילומים שלם, בלי לצאת מהמיטה ואפילו הצליחה לעשן בכיף כמה סיגריות בין לבין בלי שום הצקות והערות של במאים או מפיקים.

כולם רוצים לגמור עם דיאנה...

כמה שבועות בודדים עשו את שלהם ודיאנה כבר ממש נחשבת לאחת הבנות הכי מבוקשות ברשת - יש לה קבוצת לקוחות גדולה ומכובדת שמחזיקים ממנה מאוד בתור אחת שלא מתביישת לעשות הכול, אבל הכל, מול המצלמה כי דיאנה אוהבת את הסקס שלה עד הסוף. בימים אלו, כשיש לה קצת חופש מתצוגות אופנה, היא דואגת להתחבר בכל הזדמנות למצלמה ולעשות עוד כיף, סקס ולא מעט כסף - בין לבין היא כאמור ממשיכה לדגמן והמצב הכלכלי שלה מצוין, ובקרוב היא מתכננת לנסוע עם יוליה לטיול במזרח.

כשהן נפגשו לראשונה לדבר על העיסוק החדש של שתיהן, דיאנה הרגישה את אותה התרגשות כשהיא עשתה איתה אהבה מול המצלמה, ויוליה בכלל לא ידעה שזאת שמתענגת איתה היא דיאנה. אבל דיאנה לא גילתה לה, יש לדיאנה סודות שאף אחד לא יודע כמו למשל שלפעמים היא חובשת פיאה שחורה, אבל למי אכפת כל עוד הסקס עושה את שלו בטירוף...

סקר שבועי