סל קניות
סה"כ פריטים בסל: 0
סה"כ סכום קנייה: 0 ש"ח
פרוט הסל
האיזור האישי
שם משתמש:
סיסמא:
הרשמה
רוצים טיפים לסקס?
שם מלא
אימייל
קמגרה כפתרון לאין אונות

פורסם: 20/4/2016

הנה עובדה חשובה שרוב הגברים לא ממש מודעים אליה: מעל 100 מיליון גברים ברחבי העולם סובלים מבעיה כלשהי של אין אונות. המספר מפתיע מכיוון שאף אחד לא מעז לדבר על המצב מסיבות המובנות מאליו. הבעיות מתחלקות לשלושה מרכיבים מרכזיים:
1. אין אונות מוחלטת -  בין אם בעקבות בעיה נפשית או בעיה פיזית, הגבר סובל ממצב שלא מאפשר לו להגיע לזקפה.
2. חוסר שליטה -  הגבר מאבד את היכולת לשלוט בזקפה לאורך האקט המיני. לפעמים זה קורה כבר במהלך הפור פליי, רגע לפני החדירה או אפילו במהלך החדירה עצמה.
3. זקפה חדשה – הגבר מצליח להגיע למצב זקפה, אבל היא חלשה מידי ולכן אי אפשר ליהנות מיחסי המין כמו שצריך.

אבחון עצמי

גברים רבים נוטים לחשוב את התסריט האפל ביותר וכתוצאה מכן לאבחן את עצמם בצורה לא נכונה. הידעתם שאפשר לסבול במשך שבועות מאין אונות בגלל עייפות מצטברת או דיכאון? במקרים כאלה, כל מה שצריך לעשות הוא לנוח או לפתור את הבעיה הגורמת לדיכאון. לכן חשוב כל-כך להבדיל בי גורם נפשי ופיזי לאימפוטנציה.

תחליפי ויאגרה

גברים רבים מפחדים מכדורים. רק שמו של הכדור, ויאגרה, מעורר בהם פחד או סלידה. כמו כן, ישנם גם פתרונות חלופיים כגון טייגר קינג או ג'לי קמגרה. מדובר בתחליפי ויאגרה שנמצאים בשימוש גברים רבים מסביב לעולם. איתם הם מרגישים הרבה יותר נוח מאשר הכדורים הידועים יותר כמו סיאליס ולויטרה.

לצאת מאזור הנוחות

ניתן לרכוש קמגרה בחנויות טבע שונות. כמו כן, אפשר להזמין את הג'לי ע"י משלוח עד לבית הלקוח. זהו הפתרון הנוח ביותר לגברים אשר מביישים לרכוש אותו בחנות מול אנשים אחרים. יחד עם זאת, לפני שמתחילים להשתמש בפתרונות נגד אין אונות, רצוי להיבדק אתל רופא ולהבין האם מצבכם הבריאותי מאפשר לכם לעשות שימוש באמצעים נגד אין אונות או לא. מה יכול למנוע שימוש?

  • בעיות לחץ דם
  • מחלות כרוניות שונות
  • תרופות אחרות שאתם נוטלים במקביל

תמיכה מבת הזוג

ג'לי קמגרה יכול לשמש אתכם כסט גלגלי עזר. כלומר לעזור לכם לשוב למסלול חיי המין הרגיל ואז להפסיק את התלות בהם. יחד עם זאת, כאשר האין אונות נגרמת כתוצאה ממצב נפשי כלשהו (טראומה, דיכאון או חרדת ביצוע) ישנה חשיבות מכרעת לתמיכה מבת הזוג שלכם. לכן מומלץ שלא להסתיר זאת ממנה. מערכת יחסים פתוחה הכולל תמיכה והבנה שהבעיה היא של הזוג ולא רק של הגבר עצמו, הוכיחה כבר לא מעט פעמים כמה היא תורמת לפתרון המצב. לגוף האדם יש את הכוח לרפות את עצמו ולכן צריך רק לתת לו את הכלים לעשות זאת.

סקר שבועי