סל קניות
סה"כ פריטים בסל: 0
סה"כ סכום קנייה: 0 ש"ח
פרוט הסל
האיזור האישי
שם משתמש:
סיסמא:
הרשמה
רוצים טיפים לסקס?
שם מלא
אימייל
ויברטור עשוי סיליקון – חומר גלם היי-טקי ומשובח

פורסם: 27/8/2009

סיליקון – חומר גלם היי-טקי ומשובח

מאת: צוות BoysAndGirls


וודאי שמעתם על הסיליקון, וכנראה בהקשר של הגדלת חזה... נחשו מה? כבר כמה שנים ישנם שימושים נוספים לחומר הגלם המצויין הזה! 
בזכות העמידות, סיליקון הוא חומר נהדר עבור צעצועי מין. חלק גדול מהצעצועים המיוצרים מסיליקון עשויים בעבודת יד, ולכן הם נוטים לעלות מעט יותר. למעשה, צעצועים מסיליקון מקוטלגים לעתים קרובות כ"מוצרי יוקרה", עם זאת, תמצאו שהעלות כדאית לגמרי. סיליקון איננו נקבובי, וניתן לנקותו ביסודיות עם סבון פשוט ומים. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, מומלץ להרתיח את צעצוע הסיליקון שלך (בהנחה שהצעצוע לא חשמלי!) במשך עשרים דקות. הסיליקון מוגדר כחומר היפואלרגני, כך שהסיכוי לפתח תגובה אלרגית למוצרים אלו נמוך, וניתן להשתמש בהם בביטחון רב מבחינה רפואית.
יתרון משמעותי נוסף בבחינת צעצוע שעשוי מסיליקון הוא אורך החיים והעמידות שלו. צעצועי הסיליקון הם כמעט בלתי ניתנים להשמדה - בתנאי שאתם לא נותנים לחיית המחמד שלכם ללעוס אותו (תבקשו לראות מוצר סיליקון שעמד זמן רב בתצוגה ולא תבחינו בהבדל בינו לבין מוצר חדש לחלוטין!).
עד כאן הפרטים הטכניים על סיליקון. מה בדבר התחושה שלו? סיליקון הוא רך וגמיש, עם הרגשה מציאותית הגורמת לחוויה חושנית ומיוחדת להפליא. סיליקון מתרגל במהירות לטמפרטורת הגוף שלך. אם אתם רוצים את הכי טוב לאורך זמן, צעצועים עשויים מסיליקון זה הדבר בשבילכם.
 
הערה חשובה אחת – לא מומלץ להשתמש בחומרי סיכה על בסיס סיליקון כיוון שהם עלולים לפגוע במרקם. עדיף להשתמש בחומרי סיכה על בסיס מים של חברת I.D
 
מומלץ להיכנס לקטגוריית "חומרי סיכה וקונדומים"

סקר שבועי