סל קניות
סה"כ פריטים בסל: 0
סה"כ סכום קנייה: 0 ש"ח
פרוט הסל
האיזור האישי
שם משתמש:
סיסמא:
הרשמה
רוצים טיפים לסקס?
שם מלא
אימייל
צעצועים במיטה?

פורסם: 31/8/2009

בחברה שלנו במהלך 50 השנים האחרונות הדרך להתבוננות על חיי המין השתנתה. יהיה זה הוגן לומר כי העולם היום הוא הרבה יותר ליברלי לגבי דעותיו על סקס.דיבור בגילוי על נושא הסקס הוביל את הנשים לדבר על חיי הסקס שלהם בצורה פתוחה ונאורה יותר .
 
דוגמה טובה לכך היא כי לפני 20 שנה רק מיעוט של נשים ידעו היכן נמצא את הדגדגן שלהן, עכשיו גם רוב הגברים יוכלו לאתר את הדגדגן ובכך להבין איך להביא את האישה לאורגזמה. ועם צעצועי מין, אתם יכולים בקלות לבנות גשר של הבנה ופתיחות מינית רחבה ומגוונת יותר.
הכנסת צעצועי סקס למערכת היחסים שלכם יכולה להיות מאתגרת ומעניינית.לכן עדיף להשתמש בחומרי סיכה או קרמים למיניהם [אנו ממליצים על חומרי סיכה על בסיס מים בלבד,כמו חברת I.D  המעולה].
 מה שאתם עושים למעשה זה להכניס אלמנט שלישי לתוך מערכת היחסים האינטימית שלכם, אתם מתחילים עם משהו פשוט. ולאחר שפתחתם את דלת התענוגות הזאת נפתח עבורכם עולם שלם של צעצועי מין, שמכניסים פלפל וריגוש לעניין.
צעצועי מין מועילים לקידום תקשורת בין בני הזוג. הם גם מספקים תחושת ההרפתקה וריגוש. אתם מנסים משהו חדש ולא מוכר בחדר השינה. כאשר בשימוש נכון, צעצועי מין יכולים לקדם את הצמיחה והבנה של כל הצרכים האינטימיים שלכם.
הכנסת צעצועי מין אל תוך הקשר, יכולה לקחת את הנאה והאינטימיות שלכם לרמה הבאה ומעבר לזה.
אתם יכולים להגשים פנטזיות מיניות וליצור לעצמכם מערכת יחסים שובבה עם תקשורת זוגית ומינית
פתוחה.
כשמדובר בצעצועי מין, הדמיון שלכם הוא המדריך הטוב ביותר שלכם. דברו על הפנטזיות שלכם, ותראו איך תוכלו לגרום להם להתגשם. ובעזרת הצצה  באתר boysandgirls , תוכלו לרכוש לעצמכם מתנה שובבה שתוביל את המערכת הזוגית להרפתקה...
 
  
כאשר נשאלים המומחים על דעתם לגבי צעצועי מין, רוב המומחים אמרו כי יחסי מין עם צעצועים הם מומלצים לכל הזוגות, ללא הבדל של נטייה מינית, וצריך לפחות צעצוע מין אחד במגירה, המאפשרים לשני בני הזוג להרגיש מסופקים מבחינה מינית ולהגיע לפורקן. זה כמו להוסיף תבלין קטן לחדר השינה.
רוב המומחים מאמינים כי  הרוצח הגדול ביותר של אינטימיות מינית היא חוסר התלהבות או שהמין הופך
להיות יותר מדי מוכר.
לכן חשוב ומומלץ לגוון ולהפתיע
 
בילוי נעים
 

צוות boysandgirls ישמח לעמוד לרשותכם לכל שאלה...

סקר שבועי