סל קניות
סה"כ פריטים בסל: 0
סה"כ סכום קנייה: 0 ש"ח
פרוט הסל
האיזור האישי
שם משתמש:
סיסמא:
הרשמה
רוצים טיפים לסקס?
שם מלא
אימייל
ראשי > תקנון האתר

תקנון שימוש באתר boysandgirls.co.il

אנא קראו בקפדנות.

גיל הקונה

כאשר אתם קונים מוצרים מאתר  boysandgirls.co.il  אתם מצהירים שאתם בגיל 18 או מעליו, אם מתגלה שהנכם מתחת לגיל החוקי לקנות מאתר זה boysandgirls.co.il  לא מתחייבים להשלים את ההזמנה שלכם.

רכישה באתר
 
הקנייה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה. כל המבצעים פעולה באתר מצהירים כי קראו והבינו את תקנון האתר וכי לא תהיה להם ו/או למי מטעמם כל טענה ו/או תביעה כנגד בעלי האתר ו/או מפעיליו ו/או מי מטעמם מלבד טענות הנוגעות בהפרת התחייבות בעליי האתר ו/או מפעיליו על פי תקנון וכללי השתתפות אלו.
מכירת המוצרים באתר תתקיים בתנאי שהמוצר שהזמנתם קיים במלאי בחברתנו וכן בתנאי שבבעלותכם כרטיס אשראי תקף, וקיים אישור לביצוע העסקה באמצעות חברת כרטיסי האשראי שהנפיקה את הכרטיס. במידה ולא התקבל אישור לביצוע העסקה בכרטיס האשראי, או שהמוצרים שהזמנתם אינם קיימים במלאי, לא נהיה חייבים לספק לכם את המוצרים שהזמנתם. במקרה זה נשלח לכם הודעה מתאימה בדואר אלקטרוני, ונמנע מחיוב כרטיס האשראי. אם חויבתם בטעות, אנא הודיעו לנו, ואנו נדאג לזיכוי מתאים.הזמנת המוצרים נעשית באמצעות שרת מאובטח.
כדי להזמין מוצרים עליכם למלא את הפרטים הבאים בתהליך ההזמנה: פרטי המזמין, כולל שם כתובת וטלפון, כתובת למשלוח החבילה, צורת משלוח וכמו כן את פרטי כרטיס האשראי. חיוב כרטיס האשראי מתבצע עם משלוח המוצרים אליכם.
לאחר שנוודא שכרטיס האשראי תקף והמוצרים קיימים במלאי, יארזו המוצרים וישלחו אליכם לפי בקשתכם וישלח אליכם אישור משלוח בדואר אלקטרוני.במידה ולא קיבלתם אישור על ביצוע הזמנה תוך 24 שעות מביצוע ההזמנה, יש להניח כי חלה תקלה. במקרה זה מומלץ שתפנו אלינו.הזמנות שגויות
אם בעת ביצוע ההזמנה ימסרו פרטים שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליכן. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שנמסרו, יחויב הלקוח בתשלום בגין דמי טיפול ומשלוח. אנא הקפידו למלא פרטים מדויקים ועדכניים.
פרטיות

המוצרים נשלחים ללא ציון שם השולח , אלא בציון השם: "א.נ. שיווק", בנוסף לידיעתכם בהודעת החיוב בכרטיס האשראי יופיע שם העסק: "א.נ. שיווק".
הפרטים האישיים שמסרתם  בעת ההזמנה ישמרו במאגר המידע המאובטח שלנו. אנו מתחייבים לא להעביר את פרטיכן האישיים לגורמים אחרים.
 
מחירים

המחירים המוצגים באתר כוללים מע"מ אלא אם כן צוין אחרת במפורש. המחירים אינם כוללים דמי טיפול אריזה ומשלוח, אלא אם צוין לידם במפורש אחרת.

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לעדכן את מחירי המוצרים באתר מעת לעת. המחיר התקף ביחס להזמנה שבוצעה הוא המחיר שהתפרסם בעת השלמת תהליך ההזמנה.

לתשומת לב: למרות שאנו מקפידים לבדוק את המחירים המופיעים באתר, לעתים עלולה לחול טעות שבעקבותיה יוצג באתר מחיר שגוי. במקרה זה נפנה אליכם לאחר שביצעתם את הזמנתכם, נודיע לכם מהו המחיר הנכון של המוצר ונאפשר לכם לאשר כי אתם מבקשים לרוכשו במחיר הנכון. אם לא תאשרו זאת בתוך שלושה ימים - או אם תסרבו לרכוש את המוצר במחירו הנכון - לא נהיה חייבים לספקו, ובמקרה זה לא תהיינה לכן טענות כלפינו.

החברה תגבה את התמורה בגין המוצרים שהזמנתם בתוספת דמי הטיפול ומשלוח על פי המפורסם באמצעות כרטיס האשראי שמסרתם. כרטיס האשראי יחויב בתשלום אחד, במועד החיוב החודשי הקרוב.
לביצוע רכישה בתשלומים אנא פנו אלינו טלפונית עם ביצוע ההזמנה, במידה ולא תפנו אלינו במעמד ההזמנה לשינוי אופן החיוב אנו נחייב אתכם בתשלום אחד. 
 בנוסף למחיר המוצרים שהזמנתם, עליכן לשלם דמי טיפול ומשלוח, על-פי המפורט בטבלת דמי הטפול האריזה והמשלוח. ביטול עסקה והחזרת מוצרים ניתן להחזיר את המוצרים שרכשתן עד 7 ימים מיום קבלתן, וזאת רק בתנאי שלא פתחתן את אריזתם המקורית של המוצרים. בכדי להחזיר את המוצרים, יש לשלוח אימייל ל  hapolaniya1@gmail.com ובו תאריך הרכישה, מספר ההזמנה וסיבת ההחזרה. בתגובה ישלח אימייל עם מספר החזרה עבורכם, ופרטי משלוח. לאחר החזרת המוצרים תזוכו במחיר ששילמתן עבורן, בניכוי דמי טיפול ומשלוח, ודמי ביטול בשיעור של 10% מהמחיר, עד לגובה של 100 ש"ח.  לא ניתן להחזיר או להחליף קלטות תקליטורים ספרים ו- DVD. מוצרים פגומים מוצרים פגומים יוחלפו במוצרים דומים. במקרה של מוצר פגום, אין להשתמש בו ויש לשלוח אימייל ל hapolaniya1@gmail.com ובו תאריך הרכישה, מספר ההזמנה ותאור הבעיה. בתגובה ישלח אימייל עם מספר החזרה ופרטי המשלוח.
אחריות החברה תצא ידי חובתה כלפיכם עם מסירת המוצרים שהזמנתם למשלוח בבית דואר בישראל או באמצעות שירותי שליחים. החברה לא תישא באחריות כלפיכן בגין תקלות או שיבושים במשלוח.

 מועד אספקה

אנו נספק את המוצרים שהזמנתם בהתאם לצורת המשלוח שבחרתם במהלך ביצוע ההזמנה. זמן אספקת המוצרים יחושב על פי ימי העסקים ראשון - חמישי, ואינו כולל את הימים שישי, שבת, ערבי חג וחג.
 
החברה
לא תהיה אחראית לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה - כדוגמת תקלות, עיכובים, שביתות או השבתות בשירותי הדואר, תקלות במערכת המחשוב או במערכות הטלפונים שיפגעו בהשלמת תהליך הרכישה או תקלות בשירות הדואר האלקטרוני


תכנים
התכנים באתר זה נכתבו בכדי להרחיב את המודעות של קוראנו. בעליי האתר, הכותבים או העורכים אינם אחראים בפני שום אדם או ישות כלשהי על אובדן, נזק, פגיעה או חולי שנגרמו, או שנטען שנגרמו, ישירות או בעקיפין, עקב מידע או חוסר מידע שאתר זה מכיל.

 אחריות

 

אתר boysandgirls נתמך על ידי 2 חנויות הממוקמות בתל אביב ובכפר סבא.
תל אביב - הפולניה
חנות קונספט הבנויה כבית אמיתי של פולניה וכל חלק בה מכיל מוצרים המתאימים לו כך לדוגמה באמבטיה יהיו מוצרים עמידים למים ובמטבח מוצרים אכילים וכדומה, החנות מוכרת מתנות למסיבת רווקות וכמו כן מאפשרת לקיים מסיבות רווקות בחנות עצמה.
כפר סבא - בלו סקס
boysandgirls.co.il אינה נושאת באחריות לטיב המוצרים, מפני שהיא איננה מייצרת אותם. במקרה שרכשתן מוצרים פגומים זכותכן היחידה היא להחליפם או לקבל את כספכן בחזרה, כפי שמפורט לעיל.

boysandgirls.co.il לא תישא בכל אחריות לכל נזק שייגרם בשל איחורים באספקה, או כתוצאה מכך שהמוצרים שסופקו היו פגומים.
השירות באתר boysandgirls.co.il ניתן לשימוש כמות שהוא (AS IS). לא תהיה לכם כל טענה, תביעה או דרישה כלפי boysandgirls.co.il בגין תכונות השירות, יכולותיו, מגבלותיו או התאמתו לצורכיכם ודרישותיכם.

boysandgirls.co.il אינו מתחייב שהשירות באתר לא יופרע, יינתן כסדרו או בלא הפסקות, יתקיים בבטחה וללא טעויות, ויהיה חסין מפני גישה בלתי-מורשית למחשבי boysandgirls.co.il, נזקים, קלקולים, תקלות - לרבות תקלות בחומרה, בתוכנה או בקווי התקשורת לאתר - אצל boysandgirls.co.il או מי מספקיה. 
סקר שבועי